Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. apríla 2021

Dôchodkyňa naletela na telefonát o zranenom synovi, prišla o celoživotné úsporyDôchodkyňa zo Šale prišla o celoživotné úspory po tom, ako sa stala obeťou podvodníkov. Neznáma žena jej zavolala, že jej syna niekto surovo zbil, a že keď chce, aby prišiel domov, má poslať ...Zdieľať
dochodok 676x451 16.4.2021 (Webnoviny.sk) - Dôchodkyňa zo Šale prišla o celoživotné úspory po tom, ako sa stala obeťou podvodníkov. Neznáma žena jej zavolala, že jej syna niekto surovo zbil, a že keď chce, aby prišiel domov, má poslať peniaze.


V strachu o syna 77-ročná žena súhlasila, so ženou sa dohodla, že po peniaze príde taxikár. Do igelitovej tašky vložila oblečenie a 7 500 eur, tašku odovzdala neznámej osobe, ktorá prišla na aute taxislužby.

Naletela tak na známu fintu podvodníkov, po telefonáte synovi zistila, že je v poriadku a nič sa mu nestalo. Polícia v Šali začala v tejto veci trestné stíhanie pre prečin podvodu.

„Neustále upozorňujeme seniorov, aby si dávali pozor na ľudí a radšej nikomu neverili, aby nikomu neposielali peniaze bez toho, aby si vec preverili,“ uviedla nitrianska polícia na sociálnej sieti.


Zdroj: Webnoviny.sk - Dôchodkyňa naletela na telefonát o zranenom synovi, prišla o celoživotné úspory © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Komisia vyšetrujúca Lučanského úmrtie nespochybnila informáciu, že príčinou smrti bola samovražda
<< predchádzajúci článok
Matovič sa stáva lobbistom Sputnika a advokátom Ruska, podľa Mesežnikova to môže byť „posledná kvapka“

Dôchodkyňa naletela na telefonát o zranenom synovi, prišla o celoživotné úspory - diskusné fórum čitateľov