Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. júna 2012

Dozorná rada Fondu národného majetku má nového šéfaPost predsedu Dozornej rady Fondu národného majetku (FNM) SR obsadí Daniel Végh (nominant Mosta-Híd). Do funkcie ho v utorok vo verejnej voľbe zvolilo 135 poslancov Národnej rady SR. Végh ...Zdieľať
fond narodneho majetku fnm BRATISLAVA 19. júna (WEBNOVINY) - Post predsedu Dozornej rady Fondu národného majetku (FNM) SR obsadí Daniel Végh (nominant Mosta-Híd).


Do funkcie ho v utorok vo verejnej voľbe zvolilo 135 poslancov Národnej rady SR. Végh nahradí Branislava Bačíka, ktorý sa 11. apríla 2012 vzdal funkcie člena a predsedu Dozornej rady FNM.

Végh už v minulosti vo FNM pôsobil, zastával v ňom pozíciu riaditeľa sekcie správy financií a kontroly či predsedu výkonného výboru.

Végh bol aj členom Dozornej rady spoločnosti Veriteľ, podpredsedom rovnakého orgánu v Slovenských elektrárňach a členom Dozorných rád v Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, Úrade pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou či Trnavskej teplárenskej.

Plénum v utorok zároveň odvolalo dvoch členov Dozornej rady FNM Bertalana Bónu a Jaroslava Ivana. Za nich do rady zasadnú novozvolení členovia rady Martin Kráľ a Vladimír Liššák (nominanti Smeru-SD).

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pavol Abrhan nahradil Daniela Lipšica, posvieti si na SIS
<< predchádzajúci článok
Poslanci zjemnili zákon o schvaľovaní cien

Dozorná rada Fondu národného majetku má nového šéfa - diskusné fórum čitateľov

Nemyslim, ze ti, ktori su proti SR by mali byt vo funkciach statu.20.6. 1:10:51