Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

10. septembra 2019

EURO 2020: Tréner Izraela Herzog po prehre v Slovinsku vyčíňal v šatniTréner izraelskej futbalovej reprezentácie Andreas Herzog po pondelkovej prehre 2:3 v kvalifikačnom súboji EURO 2020 v Slovinsku neovládol svoje emócie. V šatni svojho tímu ...Zdieľať
Andreas Herzog. Foto: TASR/AP
Ľubľana 10. septembra (TASR) - Tréner izraelskej futbalovej reprezentácie Andreas Herzog po pondelkovej prehre 2:3 v kvalifikačnom súboji EURO 2020 v Slovinsku neovládol svoje emócie. V šatni svojho tímu bezprostredne po stretnutí kopal do plastových fliaš a hnev si vyvŕšil aj na stole v strede kabíny.


Bývalý rakúsky reprezentant, ktorý má na konte vyše 100 štartov v medzištátnych zápasoch, nevedel stráviť prehru svojich zverencov v Ľubľane. Izrael viedol 2:1, ale náskok neudržal a skomplikoval si postupové vyhliadky z G-skupiny. "Nie sme dostatoční profesionáli. Tretí gól, to bol horor. Stále rozprávame o tom, aké máme sny postúpiť na šampionát, ale na trávniku to nedokážeme zrealizovať. Robíme hlúpe chyby a prehrávame zápasy, ktoré sú kľúčové," vravel rozhorčený Herzog v televíznom rozhovore.

Rakúšan je trénerom Izraela od augusta 2018. Reprezentanti tejto krajiny naposledy štartovali na vrcholnom podujatí na MS 1970.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
MAC Budapešť získal amerického útočníka Stretcha
<< predchádzajúci článok
IAAF umožnila ďalším jedenástim Rusom súťažiť pod neutrálnou vlajkou

EURO 2020: Tréner Izraela Herzog po prehre v Slovinsku vyčíňal v šatni - diskusné fórum čitateľov