Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

22. júla 2012

Fest Dobré Bohunice sa blíži, vystúpia Nedvědovci i KamelotTo najlepšie z country a folku ponúkne fanúšikom týchto žánrov desiaty ročník festivalu Fest Dobré Bohunice, ktorý sa začína v piatok 27. júla v Jaslovských Bohuniciach. Medzi ...Zdieľať
nedvedovci JASLOVSKÉ BOHUNICE 22. júla (WEBNOVINY) - To najlepšie z country a folku ponúkne fanúšikom týchto žánrov desiaty ročník festivalu Fest Dobré Bohunice, ktorý sa začína v piatok 27. júla v Jaslovských Bohuniciach.


Medzi účinkujúcimi nechýbajú bratia Jan a František Nedvědovci, Wabi Daněk, Kamelot, Robert Křesťan a Druhá tráva, Buty, Žalman, Hop – Trop, Poutníci a desiatky ďalších mien, väčšinou spoza rieky Moravy.

Po prvýkrát sa v Jaslovských Bohuniciach predstaví aj country star z USA Willie Jones, ktorého bude doprevádzať úspešná country skupina Neznámi. Svoje 50. narodeniny priamo na festivale oslávi Janek Ledecký.

Okrem hudobného programu sa obľube tešia aj remeselné trhy, filmový stan, detské mestečko, divadlá, rôzne atrakcie a súťaže v parku, či na rybníku pre celé rodiny.

Na Fest Dobré Bohunice do Jaslovských Bohuníc chodí každoročne 10 až 12 tisíc ľudí.

Nedvědi: Růže z papíru

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Oscarový Philip Seymour Hoffman slávi 45. narodeniny
<< predchádzajúci článok
Snoop Dogg alias Lion spieva la la la v rovnomennom singli

Fest Dobré Bohunice sa blíži, vystúpia Nedvědovci i Kamelot - diskusné fórum čitateľov