Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

28. mája 2009

Fotograf žaluje Chrisa BrownaFotograf Robert Rosen podal žalobu na Chrisa Browna a LA Fitness International. Tvrdí, že keď v priestoroch telocvične v Universal City odfotografoval r'n'b speváka, napadol a zbil ho jeho bodyguard. ...Zdieľať
BRATISLAVA 28. mája (WEBNOVINY) - Fotograf Robert Rosen podal žalobu na Chrisa Browna a LA Fitness International. Tvrdí, že keď v priestoroch telocvične v Universal City odfotografoval r'n'b speváka, napadol a zbil ho jeho bodyguard. Požaduje nešpecifikovanú náhradu škody za viaceré ujmy, vrátane napadnutia, ublíženia na zdraví, zámerného spôsobenia citovej traumy a nedbanlivosti. Podľa žaloby Roses fotil Browna a jeho priateľov 13. mája na basketbalovom ihrisku LA Fitness. Fotograf tvrdí, že keď ho naháňal Brownov bodyguard, ktorý na neho zaútočil, spadol zo schodov. O žiadnom násilí zo strany 20-ročného speváka však žaloba nehovorí. Jeden zo zamestnancov fitcentra vraj potom Rosenovi zabránil v odchode z ich priestorov. Podľa Brownovho právneho zástupcu Marka Geragosa je žaloba len výmyslom "paparazza, ktorý sa snaží o publicitu a výplatu". Ako doplnil, o niečo podobné sa už v minulosti pokúsil a neuspel. "Budeme sa rázne brániť," uzavrel. Paparazzo s rovnakým menom totiž v roku 2007 podal podobnú žalobu na Piercea Brosnana. Tú však neskôr zamietli.


Žalobu na Browna pritom Rosen podal v ten istý deň, ako spevák zverejnil video, v ktorom sa obhajuje, a tvrdí, že nie je "monštrum". Brown sa skláňa a hovorí priamo do kamery, ktorá je umiestnená pred bowlingovou dráhou. Svojim "skutočným fanúšikom" odkazuje, že v obvineniach ide len o nenávisť voči nemu a nie je "monštrum". Rozpráva aj o svojom novom albume Graffiti a singli, ktorý by mal vyjsť v lete.

Chris Brown v súčasnosti čelí obvineniu z vyhrážania sa a fyzického napadnutia speváčky Rihanny.

SITA_AP

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Postavenie absolventov na trhu práce sa zhoršilo
<< predchádzajúci článok
Snúbencovi princeznej Viktórie transplantovali obličku

Fotograf žaluje Chrisa Browna - diskusné fórum čitateľov