15. januára 2015

Gáboríkov gól nezabránil prehre Los Angeles s New Jersey

Center Los Angeles Kings Jeff Carter (vpravo) a obranca New Jersey Devils Andy Green počas druhej tretiny zápasu v Los Angeles, 14. januára 2015. Foto: TASR/AP
New York 15. januára (TASR) - Zo slovenských hokejistov sa v noci na štvrtok v zámorskej NHL strelecky presadil Marián Gáborík, jeho gól však nezabránil prehre Los Angeles s New Jersey 3:5.

Anaheim si poradil s Torontom vo svojom strede s Richardom Pánikom 4:0, hetrikom sa zaskvel Corey Perry. Dánsky brankár Frederik Andersen kryl všetkých 28 striel.

Ďalší shutout zaznamenal Braden Holtby z Washingtonu, ktorý v dueli s Philadelphiou (1:0) zneškodnil 21 pokusov, o triumfe Capitals rozhodol Jason Chimera.