20. júla 2012

Hamšíkov Neapol zdolal v príprave Bayern Mníchov

Futbalisti Bayernu Mníchov prehrali v prípravnom zápase pred začiatkom nového ročníka I. bundesligy s talianskym tímom SSC Neapol 2:3 (1:1). Skóre duelu otvoril Bayern v 17. min zásluhou ...

neapol RÍM 20. júla (WEBNOVINY) - Futbalisti Bayernu Mníchov prehrali v prípravnom zápase pred začiatkom nového ročníka I. bundesligy s talianskym tímom SSC Neapol 2:3 (1:1).

Skóre duelu otvoril Bayern v 17. min zásluhou Rakúšana Davida Alabu, no krátko pred prestávkou vyrovnal Paolo Cannavaro. Po zmene strán sa Neapol ujal vedenia, keď sa do streleckej listiny zapísal Macedónec Goran Pandev, Bavori odpovedali novou posilou Xherdanom Shaqirim.

Víťazný gól talianskeho mužstva strelil v 82. min 21-ročný útočník Lorenzo Insigne. Kapitán slovenskej reprezentácie Marek Hamšík bol v základnej zostave a strávil na ihrisku 43 minút, keď ho vystriedal Giuseppe Palma.

Trénerovi Bayernu Juppovi Heynckesovi stále chýba osmička nemeckých reprezentantov, ktorí majú po skončení majstrovstiev Európy dovolenku. Bayern v sobotu odlieta na sústredenie do Číny.