Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

08. marca 2006

Hana Zagorová a jej hostia opäť v BratislaveSlovenské publikum sa môže tešiť na ďalšiu hudobnú lahôdku v podaní českej speváčky Hany Zagorovej. Deväťnásobná víťazka Zlatého slávika si totiž na 24. mája o 19:00 do bratislavského Domu ...Zdieľať

BRATISLAVA 8. marca (WN/SITA) - Slovenské publikum sa môže tešiť na ďalšiu hudobnú lahôdku v podaní českej speváčky Hany Zagorovej. Deväťnásobná víťazka Zlatého slávika si totiž na 24. mája o 19:00 do bratislavského Domu odborov Istropolis pozvala hostí Petra Kotvalda a Standu Hložeka s tanečnou skupinou. Sprevádzať ich bude veľkolepý orchester BOOM!BAND.

Hana Zagorová patrí medzi najpopulárnejšie české speváčky. Pop music sa venuje od vysokej školy - študovala herectvo na JAMU v Brne. Je držiteľkou Zlatej platne Supraphonu a Zlatej platne Multisonicu. Dvadsať rokov spolupracovala s orchestrom Karola Vágnera a stvárnila niekoľko filmových postáv. V jej repertoári sa nachádzajú duetá s Karlom Gottom, Petrom Rezkom, Standom Hložekom, či Petrom Kotvaldom. Do dnešného dňa nahrala 30 albumov. Preslávili ju najmä hity ako Co se stalo stalo se, Když nemúžu spát, alebo Navjěky zůstane čas.

FOTO:SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
J. Jakubisko vymenil Báthoryčku
<< predchádzajúci článok
14. ročník kozmetického veľtrhu Beauty Forum Slovakia

Hana Zagorová a jej hostia opäť v Bratislave - diskusné fórum čitateľov

Prečo je to také zložité12.5. 23:23:36