12. septembra 2006

Hantuchová zopakovala skrat zo súboja so S. Williamsovou

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová skončila svoje účinkovanie na turnaji WTA Tour Wismilak International na tvrdom povrchu na indonézskom ostrove Bali už v 1. kole dvojhry. Piata nasadená hráčka ...

BALI 12. septembra (WEBNOVINY) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová skončila svoje účinkovanie na turnaji WTA Tour Wismilak International na tvrdom povrchu na indonézskom ostrove Bali už v 1. kole dvojhry. Piata nasadená hráčka prekvapujúco prehrala s Maďarkou Melindou Czinkovovu 5:7, 2:6. Devätnásta hráčka sveta Hantuchová vyhrávala v I. sete už 5:2, mala aj tri setbaly, napriek tomu ho prehrala s 84. hráčkou rebríčka WTA Tour 5:7. Rovnaký herný skrat predviedla slovenská jednotka aj v nedávnom stretnutí 2. kola dvojhry na US Open proti Američanke Serene Williamsovej. Tiež viedla v I. sete 5:2, potom však chybami postavila súperku na nohy a prehrala 5:7, 3:6. Po takmer identicky stratenom zápase s ľaváčkou Czinkovou na Bali slovenská jednotka priznala, že stále ju ešte mátal neúspech z nedávneho súboja so Serenou Williamsovou. "Myslela som počas duelu s Czinkovou na nevydarený zápas so Serenou. Pod ťarchou zápasového tlaku som ho nemohla dostať z hlavy. Na druhej strane hrala som zle a súperka dobre. Nemala som ten správny herný rytmus. Keby som prvý set dotiahla do úspešného konca, možno by som mala šancu aj na celkové víťazstvo," uviedla pre agentúru AFP Hantuchová.