Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

07. septembra 2010

Hulvátstvo stálo Riceovú zmluvu s JaguáromTrojnásobná olympijská víťazka v plávaní z Pekingu 2008 (200 a 400 m pol. preteky, 4 x 200 m v. sp.) Stephanie Riceová prišla ...Zdieľať
stephanie riceova Stephanie Riceová doplatila za svoju drzosť.

Foto: AP Photo/Rick Rycrof SYDNEY 7. septembra (WEBNOVINY) - Trojnásobná olympijská víťazka v plávaní z Pekingu 2008 (200 a 400 m pol. preteky, 4 x 200 m v. sp.) Stephanie Riceová prišla v poslednej chvíli o schválenie sponzorskej zmluvy s výrobcom luxusných automobilov Jaguar. Dvadsaťdvaročná Austrálčanka doplatila na homofóbnu nadávku, ktorú uverejnila na Twitteri krátko po sobotňajšom tesnom víťazstve ragbyovej reprezentácie Austrálie nad Juhoafrickou republikou v prípravnom stretnutí.

Riceová, ktorej priateľom je člen ragbyového tímu Austrálie Quade Cooper, neskôr svoj odkaz na Twitteri zrušila a ospravedlnila sa zaň s vysvetlením, že nebolo jej úmyslom ublížiť. Generálny manažér austrálskej pobočky Jaguaru Kevin Goult však oznámil, že spoločnosť v utorok ukončila akýkoľvek vzťah so Stephanie Riceovou. Podmienky ukončenia dohody boli podľa Goulta dôverné.

SITA/AP

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
DP: V kádri Lacko, Kližan, Mertiňák a Polášek
<< predchádzajúci článok
Karibský Tank sa pripravuje na Holyfielda

Hulvátstvo stálo Riceovú zmluvu s Jaguárom - diskusné fórum čitateľov