Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

12. júna 2007

I. Kozák v Košiciach vedúcim mužstva a asistentom J. VukušičaBývalý 38-násobný slovenský futbalový reprezentant Ivan Kozák (nar. 18. 6. 1970) zostáva po skončení aktívnej hráčskej kariéry, ktorú uzavrel po uplynulom ročníku Corgoň ligy 2006/07, naďalej v ...Zdieľať

KOŠICE 12. júna (WEBNOVINY) - Bývalý 38-násobný slovenský futbalový reprezentant Ivan Kozák (nar. 18. 6. 1970) zostáva po skončení aktívnej hráčskej kariéry, ktorú uzavrel po uplynulom ročníku Corgoň ligy 2006/07, naďalej v štruktúrach klubu MFK Košice. "Od nastávajúcej sezóny som vedúcim mužstva. Budem sa teda starať o A-tím MFK a zároveň pôsobiť aj v pozícii asistenta športového riaditeľa košického klubu Jozefa Vukušiča. Prioritou však bude post vedúceho mužstva," prezradil pre denník Korzár Ivan Kozák. Tento post doteraz zastával Milan Bednár, ktorý bol zároveň i manažérom. "Prevezmem si od neho agendu. Som spokojný, že zostávam pri mužstve. Verím, že ma nová práca bude baviť. Nikdy som nemal ambície na trénerskú prácu, skôr ma lákala tá manažérska," neskrýval spokojnosť onedlho 37-ročný I. Kozák, ktorý obliekal aj dresy Považskej Bystrice, Banskej Bystrice, 1. FC Košice, TeBe Berlín, Unionu Berlín a MFK Ružomberok.

V súvislosti s Jánom Lesniakom (nar. 15. 11. 1973), ktorému sa rovnako ako Ivanovi Kozákovi skončil v lete 2007 platný kontrakt v MFK Košice, ešte nepadlo definitívne rozhodnutie. "Dostal som na výber možné alternatívy. Nechám si ich prejsť hlavou a v najbližších dňoch sa rozhodnem ako ďalej. Môžem ešte hrať a popri tom vykonávať inú činnosť, alebo môžem úplne zavesiť kopačky na klinec a venovať sa inej práci v klube. Mám niekoľko dní na rozmyslenie," poznamenal pre Korzár 33-ročný J. Lesniak.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Holanďania uvažujú nad výstavbou nového štadióna
<< predchádzajúci článok
Otvárací ceremoniál OH 2008 začnú nacvičovať v auguste

I. Kozák v Košiciach vedúcim mužstva a asistentom J. Vukušiča - diskusné fórum čitateľov