28. marca 2014

Jaroslavľ vyradil po Diname Moskva aj SKA Petrohrad

Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ vyradili po obhajcovi trofeje a víťazovi základnej časti Diname Moskva aj ďalšieho favorita v boji o Gagarinov pohár, keď v piatkovom 6. semifinále play off KHL Západnej ...

Moskva 28. marca (TASR) - Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ vyradili po obhajcovi trofeje a víťazovi základnej časti Diname Moskva aj ďalšieho favorita v boji o Gagarinov pohár, keď v piatkovom 6. semifinále play off KHL Západnej konferencie zdolali SKA Petrohrad 2:0 a celú sériu vyhrali 4:2 na zápasy.

Po dvoch bezgólových tretinách sa domáci Jaroslavľ ujal vedenia v 44. minúte zásluhou Petrova. V 51. minúte pridal druhý gól Višnevskij.

Lokomotiv sa v konferenčnom finále stretne s lepším z dvojice Lev Praha - Donbass Doneck (3:2 na zápasy).