Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. augusta 2006

Jureňa navrhuje odvolať Správnu a Dozornú radu SPFMinister pôdohospodárstva SR Miroslav Jureňa pripravil personálne zmeny v Slovenskom pozemkovom fonde (SPF). Podľa návrhu z dielne rezortu pôdohospodárstva by mala vláda odvolať predsedov, ...Zdieľať

BRATISLAVA 2. augusta (WEBNOVINY) - Minister pôdohospodárstva SR Miroslav Jureňa pripravil personálne zmeny v Slovenskom pozemkovom fonde (SPF). Podľa návrhu z dielne rezortu pôdohospodárstva by mala vláda odvolať predsedov, podpredsedov a členov Správnej aj Dozornej rady SPF.

V materiáli sa navrhuje odvolanie predsedu Správnej rady fondu Jána Mrvu, podpredsedníčky Denisy Anderkovej a členov Jozefa Nováka, Miroslava Hatalu, Štefana Juhásza, Vladimíra Mikuša, Štefana Szolnokyho, Juraja Gála, Jána Szalaya, Andreja Tarasoviča a Gabriela Csicsaia. Z funkcie predsedu Dozornej rady by mala byť podľa návrhu odvolaná Ľuba Fedáková, z postu podpredsedu Branislav Ďurajka a členovia tohto orgánu fondu František Asztalos, Miroslav Aschengeschvandtner, Miroslav Mihalík, Ingrid Slimáková a Alfonz Tkáč.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
OTP Banka Slovensko uviedla na bankový trh kartovú novinku
<< predchádzajúci článok
DZURINDA: Návrat, populizmus, bezradnosť a frázy črtami programu

Jureňa navrhuje odvolať Správnu a Dozornú radu SPF - diskusné fórum čitateľov

suhlasim3.8. 21:42:24