08. decembra 2008

Kapušov gól nestačil, Nagy s asistenciou

V pondelňajších ôsmich stretnutiach Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) si body do štatistík efektivity pripísali dvaja slovenskí hráči. Richard Kapuš v 55. min znížil na 3:4, ale Novokuzneck už ...

MOSKVA 8. decembra (WEBNOVINY) - V pondelňajších ôsmich stretnutiach Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) si body do štatistík efektivity pripísali dvaja slovenskí hráči. Richard Kapuš v 55. min znížil na 3:4, ale Novokuzneck už nedokázal proti HK MVD vyrovnať a zápas priniesol spomenutý výsledok. Ladislav Nagy asistoval pri treťom presnom zásahu Čerepovca v Astane a hostia s Rastislavom Staňom v bránke napokon zvíťazili 4:1. Výsledky - pondelok: Chabarovsk - Mytišči 1:2 po predĺžení (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1) Novokuzneck - HK MVD 3:4 (1:0, 1:4, 1:0) - Richard Kapuš (Novokuzneck) 1+0 Magnitogorsk - Spartak Moskva 6:1 (2:0, 2:1, 2:0) Čeľabinsk - Čechov 5:4 (2:1, 2:1, 1:2) Ufa - CSKA Moskva 4:3 po predĺžení (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0) Omsk - Jaroslavľ 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) Astana - Čerepovec 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) - Ladislav Nagy 0+1, Rastislav Staňa (obaja Čerepovec) odchytal celé stretnutie Voskresensk - Petrohrad 0:5 (0:0, 0:2, 0:3)