Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

28. apríla 2006

Kevin Costner vraj masturboval pred šokovanou masérkou, ktorú potom prepustiliKevin Costner sa nedobrovoľne stal terčom záujmu britských médií. Podľa ich informácií mal herec, režisér a producent v jednej osobe v luxusnom hoteli v Škótsku masturbovať pred očami istej masérky, a to proti jej vôli.Zdieľať
       Žena, ktorá sa na Costnerovo správanie sťažovala vedeniu hotela, dostala vraj výpoveď, informoval okrem iných aj seriózny londýnsky denník The Times.

      Dejiskom predmetného škandálu mal byť v roku 2004 Old Course Hotel v St. Andrews, ktorý si herec s manželkou vybral na pobyt počas golfového turnaja a ktorého majiteľ je údajne Costnerovým priateľom.
      V súčasnosti 34-ročná poškodená požaduje od niekdajšieho zamestnávateľa odškodné súdnou cestou. Samotný herec však v procese nefiguruje ako obžalovaný, a to napriek tomu, že masérka považuje podľa vlastných slov jeho postup za zneužitie a trestný čin. Britská justícia súhlasila so zverejnením jeho mena v tejto súvislosti až po tom, čo periodikum The Daily Mail podalo žalobu kvôli utajovaniu identity celebrity.
      Costnerov hovorca Paul Bloch pre The Times uviedol, že ide o spor medzi hotelom a jeho niekdajšou zamestnankyňou, s ktorým oscarový herec nemá nič spoločné.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vyvolení 2:Erik vyzval Szabiho, tvrdé slová adresoval aj Magdalénke
<< predchádzajúci článok
Rumunské úrady zaregistrovali prvú legálnu bosorku