Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

16. februára 2010

Kozák: Cestu z Turecka sme mali riadne strastiplnú



Na spiatočnú cestu domov na Slovensko z herného sústredenia v tureckom Beleku tak skoro nezabudne nik z výpravy futbalistov MFK Košice. Veď na letisku na svoje lietadlo čakali ...



Zdieľať
Foto: SITA/Jozef Hulka KOŠICE 16. februára (WEBNOVINY) - Na spiatočnú cestu domov na Slovensko z herného sústredenia v tureckom Beleku tak skoro nezabudne nik z výpravy futbalistov MFK Košice. Veď na letisku na svoje lietadlo čakali neuveriteľných deväť hodín. Namiesto soboty večer prišli domov až v nedeľu predpoludním. A niektorí bez batožiny.


"V sobotu sme mali z Antalye do Viedne odletieť popoludní o šestnástej hodine. Ale spolu s výpravami Banskej Bystrice a chorvátskej Rijeky sme čakali na letisku neuveriteľných deväť hodín. Bolo to poriadne komplikované, zasa všetko na nás spadlo ako na najväčších smoliarov, no napokon sme to zvládli," povedal pre agentúru SITA vedúci A-mužstva Ivan Kozák. "Letisko v Turecku sme opustili až pol hodinu pred polnocou. A boli sme radi, že sme sa odtiaľ vôbec dostali. Ako sme sa neskôr dozvedeli, údajne došlo k poruche lietadla, ktorým sme mali cestovať," skonštatoval Ivan Kozák a dodal: "Problémy nastali vo Viedni, kde sme zistili, že šiestim členom našej výpravy nedorazila na letisko batožina. Zasa sme museli veci vybavovať a riešiť problémy, hoci sme už dávno mali byť na ceste cez Maďarsko do Košíc. Päť rokov pravidelne chodíme do Turecka, ale tento rok sa nám pobyt v Antalyi nevydaril. Trápilo nás zlé počasie, komplikované cestovanie, menšie zranenia. Všetko sa to proti nám spojilo."

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
V SEL Slávia UK podľahla Splitu
<< predchádzajúci článok
Kandidáti na titul Africký futbalista roka 2009

Kozák: Cestu z Turecka sme mali riadne strastiplnú - diskusné fórum čitateľov