Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

30. decembra 2005

Kuriozity roka 2005

Zdieľať
Najhoršie šaty

Herečka Renée Zellweger, hviezda filmov Denník Bridget Jonesovej, prežila ťažký rok. Po krátkom štvormesačnom manželstve sa rozviedla a navyše ju odborníci zaradili medzi celebrity, oblečené v najškaredších šatách.

Najhlúpejší výrok

„Za celý život som neprečítala jedinú knihu.“
Speváčka Victoria Beckham sa tým pochválila v rozhovore pre časopis Chic a získala prvenstvo v rebríčku bezduchých výrokov hviezd.

Najvtipn;ejší výrok

„Čo na mňa tak pozeráte? Mám vo vlasoch ropuchu?“
Spýtal sa strapatý herec Joaquin Phoenix reportéra pred premiérou filmu Walk the    Line.

Najvychudnutejšie celebrity


Mladé hollywoodske hviezdy sú tenké ako placky - nezašli už s chudnutím príliš ďaleko? No možno mali zlý rok, málo si zarobili a nemohli sa poriadne najesť.
Pravda je však taká, že Lindsay Lohan (19) patrí v Amerike k najslávnejším tínedžerským hviezdam vďaka filmu Protivné baby. Nicole Richie (24), dcéra megabohatého speváka Lionela Richieho, zasa účinkuje v úspešnej televíznej reality šou Jednoduchý život. Hrdinka filmovej série Piráti Karibiku Keira Knightley (20) ide z filmu do filmu. Najmladšia zo štvorice herečiek Hillary Duff má iba osemnásť a za sebou filmový trhák Dvanásť do tucta. Ak módny trend vychudnutých hviezd bude pokračovať, Pamela Anderson bude vyhrávať rebríčky najsexi žien ešte aj v šesťdesiatke...


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hiphop, karaoke aj veľké hviezdy
<< predchádzajúci článok
Brad zháňal snubné prstene

Kuriozity roka 2005 - diskusné fórum čitateľov