Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

15. októbra 2011

Kvôli rapperovi Rossovi museli núdzovo pristáť dve lietadláAmerický rapper Rick Ross mal na palube lietadla na trase Fort Lauderdale - Memphis bližšie nešpecifikované zdravotné problémy, pre ktoré sa lietadlo spoločnosti Delta Air Lines so 121 pasažiermi na ...Zdieľať
rick ross BRATISLAVA 15. októbra (WEBNOVINY) - Americký rapper Rick Ross mal na palube lietadla na trase Fort Lauderdale - Memphis bližšie nešpecifikované zdravotné problémy, pre ktoré sa lietadlo spoločnosti Delta Air Lines so 121 pasažiermi na palube muselo vrátiť na letisko, odkiaľ vzlietlo.


Podľa hovorcu Broward Sheriff Fire Rescue Mikea Jachlesa hudobníkovi na medzinárodnom letisku Fort Lauderdale-Hollywood poskytli život zachraňujúci úkon, ktorý zahŕňal aj resuscitáciu. Jachles nešpecifikoval, čo sa Rossovi stalo, iba uviedol, že po ich zásahu bol stabilný, dýchal a bol pri vedomí.

Ošetrili ho priamo v lietadle a následne odviezli do nemocnice na ďalšie vyšetrenia. Zaujímavosťou je fakt, že o pár hodín neskôr hudobník odletel do Memphisu súkromným strojom, no aj toto lietadlo muselo pre jeho zdravotné komplikácie núdzovo pristáť v Birminghame v štáte Alabama. Údajne išlo v oboch prípadoch o záchvat.

Napriek dvom po sebe nasledujúcim komplikáciám toho istého druhu Rick Ross v piatok popoludní na Twitteri napísal, že je v poriadku a podľa plánu chce večer vystúpiť v Memphise v štáte Tennessee.Tridsaťpäťročný hip-hopový hudobník z Miami má na svojom konte štyri štúdiové albumy. S prvými tromi sa mu podarilo dobyť americký rebríček Billboard 200. Na konte má single ako The Boss (featuring T-Pain), Magnificent (featuring John Legend), Aston Martin Music (featuring Drake a Chrisette Michele) či Maybach Music 2 (featuring Kanye West, T-Pain, a Lil Wayne).

Najnovším albumom rappera s občianskym menom William Leonard Roberts II je nahrávka Teflon Don (2010), už v decembri ale na trh uvedie ďalšiu štúdiovku s názvom God Forgives, I Don't.
Informáciu zverejnila agentúra AP a webová stránka TMZ.com.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Moonride 6 otvorí veľkolepá svetelná šou
<< predchádzajúci článok
Rozhovor: Jubilujúca Divadelná Nitra odkryla mnoho tajomstiev

Kvôli rapperovi Rossovi museli núdzovo pristáť dve lietadlá - diskusné fórum čitateľov