Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

14. marca 2007

L.U.Z.A. predstaví 3mená 4písmená show plnou hostíBratislavská skupina L.U.Z.A. predstaví svoj debutový album 3mená 4písmená úplne novou show. Na release párty v bratislavskom klube Dopler sa predstavia najmä skladbami z nového albumu. Na pódium sa ...Zdieľať

BRATISLAVA 14. marca (WEBNOVINY) - Bratislavská skupina L.U.Z.A. predstaví svoj debutový album 3mená 4písmená úplne novou show. Na release párty v bratislavskom klube Dopler sa predstavia najmä skladbami z nového albumu. Na pódium sa okrem Čistychova, Slipa a DJ Hajtkoviča postaví viacero hostí, ktorí spolu s nimi nahrávali CD 3mená 4písmená. Fanúšikovia tak v sobotu 24. marca uvidia jedinečnú show, ktorá sa už pravdepodobne nebude opakovať. O "rozohriatie publika" sa postará Miky Mora, ktorý sa predvedie kompletným koncertom k svojmu aktuálnemu albumu Moratón.

Album 3mená 4písmená, na ktorý čakali fanúšikovia formácie L.U.Z.A. celých desať rokov, prináša 19 trackov, v ktorých počuť množstvo hostí zvučných mien. Za mikrofón sa postavili napríklad Ego (Lov), Rytmus aka Don Fantastický pes (Hudba z ulice), Drvivá Menšina (Idú po mne), Druhá Strana (Petržalka) alebo Miky Mora (Kto do teba kameň). Tina naspievala vokál v skladbe Ja mám hudbu, v ktorej si na klavír zahral Marián Čekovský. V skladbe Ťažko budem iný, si zaspieval a na gitaru zahral Igor Kmeťo mladší. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na pilotný singel Večer s Lúzou v rozšírenej album verzii. Výnimočným hosťom na albume je herec Peter Batthyany, známy z divadelnej hry English is Easy, Csaba is Dead alebo televíznej Mafstory.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hollywoodska diva Angelina Jolie sa stretne s novým synom
<< predchádzajúci článok
Na nemeckých diaľniciach by mal byť rýchlostný limit