Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

22. novembra 2013

Lenka Dusilová a Baromantika zahrajú v programe Pohoda_FMČeská speváčka Lenka Dusilová a kapela Baromantika prijali pozvanie zahrať v programe Pohoda_FM Live. Koncert sa uskutoční v utorok 26. novembra o 20.00 hod. a bude naživo prenášaný do vysielania ...Zdieľať
bez nazvu BRATISLAVA 22. novembra (WBN/PR) - Česká speváčka Lenka Dusilová a kapela Baromantika prijali pozvanie zahrať v programe Pohoda_FM Live. Koncert sa uskutoční v utorok 26. novembra o 20.00 hod. a bude naživo prenášaný do vysielania Rádia _FM.


Výnimočný koncert Lenky Dusilovej a kapely Baromantika, ktorí slovenskému publiku spolu zahrajú vôbec po prvýkrát, sa uskutoční v budove Slovenského rozhlasu (Mýtna 1, Bratislava), v Štúdiu č.5.

Naživo odznejú skladby z albumu Baromantika aj hudobné fragmenty z pripravovaného nového spoluautorského albumu, ktorý v súčasnosti vzniká v ich spoločnej dielni. Album vyjde na jar budúceho roka.

Lenka s kapelou Baromantika vydala v týchto dňoch na značke Supraphon svoje živé koncertné DVD/CD "Live at Café v Lese" autenticky zaznamenávajúce silnú koncertnú atmosféru baromantických koncertov. Tento nosič je symbolickou bodkou za dvojročným koncertným obdobím, počas ktorého Baromantika vyzrela na osobitú kapelu so silným spoluautorským potenciálom a vlastným hudobným jazykom.

VIDEO: Lenka Dusilová & Baromantika - Ptáci


Hosťom večera bude Marek Minárik, basgitarista Kollerbandu, spolupracovník na albume Baromantika.

Lenka Dusilová a Baromantika vystúpia naživo v programe Pohoda_FM, už v utorok 26. novembra. Vstup na koncert je voľný do naplnenia kapacity sály.

VIDEO: Lenka Dusilova & Baromantika - Smiluje


Live stream Rádia_FM na http://fm.rtvs.sk/player/

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Il Divo predstavia nový album aj v Bratislave
<< predchádzajúci článok
U2 predstavili lyric video ku skladbe Ordinary Love

Lenka Dusilová a Baromantika zahrajú v programe Pohoda_FM - diskusné fórum čitateľov