Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. septembra 2021

Letáky o pripravovanom odpore voči údajnému povinnému očkovaniu sú volovina storočiaNa niektoré obecné úrady boli zaslané letáky, ktoré hovoria o pripravovanom odpore voči údajnému povinnému očkovaniu. Ako na webe „Hoaxy a podvody - Polícia SR" ...Zdieľať
20.9.2021 (Webnoviny.sk) - Na niektoré obecné úrady boli zaslané letáky, ktoré hovoria o pripravovanom odpore voči údajnému povinnému očkovaniu. Ako na webe „Hoaxy a podvody - Polícia SR" informujú policajti, leták im zaslala jedna zo zamestnankýň obecného úradu.


V letáku, ktorý odoslali z pošty vo Východnej (okr. Liptovský Mikuláš) 17. septembra, sa uvádza, že príjemca by ho mal preposlať minimálne piatom ďalším obciam. „Teraz ide už naozaj o všetko. SR bola vybraná ako pilotný projekt. Ide o úplné zničenie krajiny aj ľudí, preto tie najprísnejšie opatrenia," uvádza sa v letáku.

Podľa jeho autorov je všetko sledované a jednota národa je pre vládu neprípustná. Ak adresát s obsahom letáka, ktorý bol podľa nich odoslaný do mnohých obcí po celom Slovensku, nesúhlasí, má ho podľa autorov podpísaných ako Občania SR zničiť a nikomu o tom nehovoriť.

Policajný zbor SR celú vec označil ako „volovinu storočia".


Zdroj: Webnoviny.sk - Letáky o pripravovanom odpore voči údajnému povinnému očkovaniu sú volovina storočia © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Do dvoch vlakov EuroNight sa opäť vracia lôžkový vozeň
<< predchádzajúci článok
Na univerzite v Perme sa strieľalo, niektorí študenti vyskakovali z okien (video+foto)

Letáky o pripravovanom odpore voči údajnému povinnému očkovaniu sú volovina storočia - diskusné fórum čitateľov