Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. septembra 2023

Letanovská odkázala Šimečkovi, ako jediným spôsobom poraziť FicaJediným spôsobom, ako poraziť Roberta Fica a zabrániť návratu rozkrádania jezahodenie ega a sebeckosti a prijatie faktu, že na vládnutie potrebuje partnerov. Odkázala líderkaZdieľať
img_8670 676x451 16.9.2023 (SITA.sk) - Jediným spôsobom, ako poraziť Roberta Fica a zabrániť návratu rozkrádania jezahodenie ega a sebeckosti a prijatie faktu, že na vládnutie potrebuje partnerov. Odkázala líderka Demokratov Andrea Letanovská šéfovi progresívcov Michalovi Šimečkovi.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023Letanovská dodáva, že nie je nevyhnutné vyhrať voľby, ale spolu s ďalšími „uhrať dobrý výsledok", aby v parlamente mohla vzniknúť demokratická väčšina.

„Keď vám však ide viac o výhru, než o to, aby po voľbách vznikla pokojná a stabilná vláda a radšej sa budete z opozičných lavíc prizerať, ako Fico s fašistami odtrhnú Slovensko z EÚ a NATO a predhodia nás Putinovi, nech sa páči," uviedla Letanovská.

Zároveň hnutie Progresívne Slovensko vyzvala, aby prestali verejnosť zavádzať, že ich víťazstvo vo voľbách stačí, ak im ide o demokraciu a budúcnosť Slovenska a nie iba o hlavy.


Zdroj: SITA.sk - Letanovská odkázala Šimečkovi, ako jediným spôsobom poraziť Fica © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V prípade nezvestnej študentky Soni obvinili muža z Bratislavy, hrozí mu sedem až 15 rokov väzenia
<< predchádzajúci článok
Firmy plánujú na jeseň najsilnejšie nábory od minulého roka. V ktorých oblastiach bude po ľuďoch najväčší dopyt?