Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. júna 2010

ĽS-HZDS chce nalákať voličov na múku a minerálkuPredvolebná kampaň vrcholila s blížiacim sa otvorením volebných miestností, koaličná ĽS-HZDS potenciálnych voličov získavala aj na poslednú chvíľu. V noci z piatka na ...Zdieľať
meciar Foto: SITA/Dušan Hein

TRNAVA 12. júna (WEBNOVINY) - Predvolebná kampaň vrcholila s blížiacim sa otvorením volebných miestností, koaličná ĽS-HZDS potenciálnych voličov získavala aj na poslednú chvíľu. V noci z piatka na sobotu na dverách viacerých domov v Trnave pribudli igelitové tašky s „pozornosťou". V taškách sa okrem informačného letáčika ukrývala aj pollitrová minerálna voda a tiež polohrubá výberová múka. Na rube obalu sa vynímalo meno poslanca NR SR Miroslava Jureňu. Sprievodné nadpisy na balení múky zneli „Usilujeme sa, aby vo vašich domácnostiach boli stále lacné a zdravé slovenské potraviny" či „Viete, že na pultoch nezdraželi slovenské potraviny?". Druhé heslo je na múke doplnené aj porovnaním cien piatich druhov potravín v roku 2006 a v súčasnosti.

Múka ani minerálka veľmi rozhodnutia voličov neovplyvnili, proti netradičnému darčeku však niektorí nenamietali. „Takéto snahy tesne pred voľbami svedčia o dôležitosti volieb. Múka sa nám zíde, ale moje rozhodnutie, koho voliť, nezmenila," povedal obyvateľ Osvaldovej ulice v Trnave, ktorý si tašku s darčekom prevzal z vchodových dverí ešte v noci.

SITA/PP

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dobrovoľníci pomôžu skrášliť Bratislavu
<< predchádzajúci článok
KUBA: Úrady prepustia jedného politického väzňa

ĽS-HZDS chce nalákať voličov na múku a minerálku - diskusné fórum čitateľov

lacný12.6. 10:49:27
Dobre na placky.12.6. 10:52:02
Dobre na placky.12.6. 10:52:12