Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

04. decembra 2008

Maftour v Bratislave: Vypredané PKO a historický rekord!Bratislavské predstavenie zo série Maftour – Mafiánske historky III pritiahlo do vypredaného PKO vyše 1000 platiacich návštevníkov.Zdieľať
Herci Igor Adamec, Martin Vanek ani Peter Batthyány taký veľký dav ešte na svojom originálnom divadelnom predstavení nezažili. Megaúspešné Maftour čakajú cez víkend posledné 3 predstavenia – v Ružomberku, Žiline a na záver Čadci.
Trojica hercov sa po návrate z týždňového pobytu v USA ani nestihla spamätať a už ich čakala skutočná „amerika“ doma na Slovensku. „Priznám sa, že toľko ľudí sme na predstavení ešte nemali, ale takú fantastickú a spontánnu zábavu asi tiež nie. Bavili sa návštevníci, bavili sme sa aj my a to je najdôležitejšie,“ zhodnotil prvé pocity po skvelom predstavení Peter Batthyany alias Banán a Teta Márgit. Martin Vanek v úlohe Pipiny a doktora Bélu privádzal návštevníkov do vytrženia. „Všimol som si, že jeden z divákov nezvláda vlastný smiech, tak som sa mu trochu povenoval,“ komentoval s humorom Vanek svoju krátku improvizáciu, keď sa pustil do debaty s veselým divákom. Trojica hercov v rámci Maftour doteraz navštívila 22 slovenských miest, čakajú ich posledné tri – Ružomberok, Žilina a Čadca. A keďže všetky tri víkendové predstavenia sú takmer vypredané, dá sa očakávať podobná búrlivá atmosféra, aká vládla počas celého turné.
Návštevníkov predstavenia Maftour čaká okrem skvelej zábavy a improvizačného humoru aj viacero prekvapení: každý návštevník dostane ku vstupenke zdarma aktuálne vydanie časopisu Profit; na predstavení možno kúpiť skvelé vianočné darčeky: knihy, DVD aj CD Mafstory. Predstavenia sa začínajú vždy o 19:00. Viac informácií na oficiálnej webstránke tohto turné www.zoznam.sk/maftour.
 
Zostávajúce predstavenia Maftour 08:
5. december, Ružomberok, KD A. Hlinku
6. december, Žilina, Holiday Inn
7. december, Čadca – Raková, Dom Kultúry

Foto: Zdeno Hanout / Nova Music


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Mafiáni po návrate z USA: Maftour vyvrcholí tento týždeň! (1. 12. 2008)
 Bývalí šéfovia SITA a TASR obliali mafiu šampanským (7. 11. 2008)
 Na trh uviedli knihu Mafstory - Sága rodu Molnárovcov (9. 10. 2008)
 Mafiáni idú na turné! (7. 10. 2008)nasledujúci článok >>
Paleontológovia objavili nový druh lietajúceho jaštera
<< predchádzajúci článok
Tento rok sa rozhodne, kto na Slovensku nosí darčeky