Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

10. decembra 2023

Majk Spirit vydáva album nový čLOVek 2.0Výnimočné schopnosti pri práci so slovami radia Majka Spirita medzi najvýraznejšie osobnosti hudobnej scény.Zdieľať
Majk Spirit vydáva album nový čLOVek 2.0

Majk Spirit vydáva dlhoočakávaný album nový čLOVek 2.0. V poradí jedenásty štúdiový album nadväzuje na jeho sólový debut Nový človek z roku 2011, ktorý sa stal ikonickým dielom česko-slovenskej hudobnej scény. V novinke si poslucháči nájdu osobné aj spoločenské témy. 


"Album sa volá nový čLOVek 2.0, takže je hlavne o láske. V jednej mojej skladbe zaznie - Láska je všetko, čo potrebuješ, nič nové pod slnkom. Myslím, že robiť to, čo milujeme, je to najlepšie, čím môžeme prispieť tomuto svetu," uviedol Spirit k názvu albumu a jeho koncepcii.

Na albume spolupracoval s umelcami ako H16, Ben Cristovao, Separ, Momo, Dorian, Alan Murin či Dame. Album sľubuje nielen vynikajúce texty, ale aj skvelé hudobné aranžmány a zvukovú pestrosť. Majk Spirit spojil sily aj s vynikajúcimi producentmi ako Hellion, Grimaso, Abebeats, Jerry Lee, SpecialBeatz, Double, Übeatz, Maxo Šramek či Marek Šurin.

Výnimočné schopnosti pri práci so slovami radia Majka Spirita medzi najvýraznejšie osobnosti hudobnej scény. Už vydané single z nového albumu opäť predznamenávajú textovú hĺbku a tematickú rozmanitosť. Pred vydaním albumu ich predstavil päť. Každý z nich ponúka pohľad do rôznych aspektov jeho života a osobnostného aj umeleckého vývoja.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Švédsky kráľ odovzdal Nobelove ceny v piatich kategóriách
<< predchádzajúci článok
M.Šulík: E.Vášáryová je dobrý človek a má veľmi dobrý zmysel pre humor