Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

18. decembra 2022

Marika Gombitová uvedie vianočný koncert VyznanieChcela by som fanúšikov prekvapiť a pozvať 18. decembra na koncert v NTC aréne, bude to vianočný koncert s názvom Vyznanie. Veľmi sa teším, uviedla Gombitová.Zdieľať
Marika Gombitová uvedie vianočný koncert Vyznanie

Vianočný koncert s názvom Vyznanie uvedie v nedeľu 18. decembra v aréne bratislavského Národného tenisového centra najpopulárnejšia speváčka a skladateľka Marika Gombitová. Koncert, ktorý je podľa mnohých koncertom roka, dostal názov podľa hitu Vyznanie, s ktorým získala speváčka striebornú Bratislavskú lýru v roku 1979 a potom aj celkové víťazstvo v ankete Hit 20. storočia.


Návštevníkov koncertu čaká prierez tvorby legendárnej speváčky a skladateľky a vystúpenia exkluzívnych hostí. Program otvorí skladba Študentská láska, s ktorou v roku 1978 získala Zlatú Bratislavskú lýru. Po nej sa rozkrúti kolotoč známych skladieb a hitov zo všetkých vydaných albumov, skladieb z éry Modusu a megahitov z filmu Neberte nám princeznú.

"Bolo naozaj náročné zostaviť program, pretože všetky moje skladby sú mi veľmi blízke. Pomohli mi želania fanúšikov, ktorí mi stále píšu, ktoré sú ich najobľúbenejšie," povedala o výbere skladieb speváčka.

Na koncert Vyznanie Mariky Gombitovej, ktorý bude veľkým audiovizuálnym zážitkom, si s ňou prídu zaspievať hostia Ján Lehotský, David Žbirka, Richard Pachman a Kandráčovci. Takmer dvojhodinový program bude veľkou oslavou slovenskej hudby a silným emotívnym zážitkom, ktorý umocní aj atmosféra zlatého nedeľného večera pred Vianocami.

"Chcela by som fanúšikov prekvapiť a pozvať 18. decembra na koncert v NTC aréne, bude to vianočný koncert s názvom Vyznanie. Veľmi sa teším," uviedla  Gombitová.

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/VYZNANIE-MARIKY-GOMBITOVEJ?ID_partner=60


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrel český herec Ladislav Trojan
<< predchádzajúci článok
Replika korunovačných šiat Sissi: Autorky ich tvorili sedem týždňov