Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

19. marca 2009

Marilyn Manson vystúpi 3. júna v BrnePo necelých dvoch rokoch sa do Českej republiky vráti americký rockový muzikant Marilyn Manson. Štyridsaťročný hudobník vystúpi 3. júna na brnenskom Velodrome. V metropole Moravy Manson predstaví ...Zdieľať
BRATISLAVA 19. marca (WEBNOVINY) - Po necelých dvoch rokoch sa do Českej republiky vráti americký rockový muzikant Marilyn Manson. Štyridsaťročný hudobník vystúpi 3. júna na brnenskom Velodrome. V metropole Moravy Manson predstaví chystaný album The High End Of Low, ktorý vyjde 18. mája. Vstupenka na jeho predstavenie sa dá zakúpiť v českej sieti Ticketpro za 790 až 990 českých korún (29,27 až 36,68 €).


Marilyn Manson sa narodil 5. januára 1969 v meste Canten v americkom štáte Ohio. Študoval žurnalistiku na univerzite na Floride, kde o miestnych hudobných zoskupeniach začal písať do časopisu South California. Svoje umelecké meno si zostavil z mien dvoch slávnych osobností - krstné má podľa herečky Marilyn Monroe a priezvisko si zvolil na základe mena slávneho sériového vraha Charlesa Mansona. Podľa vlastných slov z roku 2005 by sa chcel v budúcnosti skôr sústrediť na kinematografiu než hudbu. Preferuje totiž umenie a nie biznis, za ktorý hudbu považuje. Od roku 1994 sa prezentoval šiestimi štúdiovými nahrávkami. Na konte má vlastné hity ako The Beautiful People, The Dope Show, Disposable Teens a Rock is Dead, ale i úspešné coververzie Sweet Dreams (Are Made of This), Personal Jesus alebo Tainted Love.
SITA

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Nové CD Marilyna Mansona sa bude volať The High End Of Low (4. 2. 2009)
 Marilyn Manson si dal postaviť robotickú verziu svojej priateľ (30. 11. 2007)nasledujúci článok >>
Výroba motorov a prevodoviek do malých vozidiel v Škoda Auto rastie vďaka šrotovnému
<< predchádzajúci článok
Natasha Richardson podľahla zraneniu, ktoré utrpela na lyžovačke