Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. júla 2021

Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V, skritizoval dezolátov v politike aj ŠÚKL pre ich tupý boj proti RuskuMinister financií Igor Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V. Ako uviedol na sociálnej ...Zdieľať
matovic 676x451 27.7.2021  - Minister financií Igor Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V. Ako uviedol na sociálnej sieti, termín na očkovanie dostal po 26 dňoch od prihlásenia.


Na klinike cudzokrajných chorôb podľa expremiéra ruskou vakcínou zaočkovali vyše 8-tisíc ľudí a mali minimum vedľajších účinkov, z toho žiadne závažné.

„A ak by dezoláti v politike, v ŠÚKL a médiách Sputnika nedémonizovali, mohli sme mať ním dnes zaočkovaného pol milióna ľudí tak ako Maďari. Pre nich však tupý boj voči Rusku a Matovičovi bol cennejší ako zdravie a životy ľudí,“ konštatoval Matovič.

Na ich „tuposť“ podľa slov ministra financií doplatíme všetci - „lebo dnes sa môžu už aj na hlavu postaviť, ale ak odstrašili od Sputnika pochybujúcich v čase covidohrozenia, ničím tých istých ľudí už nepresvedčia na nič iné v čase relatívneho covidpokoja,“ dodal Matovič.

Zároveň doplnil, že sa na termín nahlásil 30. júna večer, 21. júla 12:42 mu prišlo potvrdenie s termínom na pondelok. Tento dodatok uviedol so slovami „keďže niekto šíril svoje bludy“.
 
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V, skritizoval dezolátov v politike aj ŠÚKL pre ich tupý boj proti Rusku © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fico: Pre novelu o COVID preukazoch sa obrátime na Ústavný súd SR
<< predchádzajúci článok
I. Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V. Kritizoval politikov a média

Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V, skritizoval dezolátov v politike aj ŠÚKL pre ich tupý boj proti Rusku - diskusné fórum čitateľov