Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. decembra 2020

Matovič: Obvinenie Lučanského a následná jeho väzba boli pre mňa prekvapenímExprezident policajtov Milan Lučanský bol výraznou zmenou k lepšiemu oproti svojmu predchodcovi. Ako uviedol vo svojom statuse na sociálnej sieti ...Zdieľať
bp_7988 676x451 31.12.2020 (Webnoviny.sk) - Exprezident policajtov Milan Lučanský bol výraznou zmenou k lepšiemu oproti svojmu predchodcovi. Ako uviedol vo svojom statuse na sociálnej sieti premiér Igor Matovič (OĽaNO), mal voči nemu rešpekt. V statuse tiež vyjadril ľútosť a úprimnú sústrasť Lučanského rodine. Zároveň si pripomenul aj spoločné SMS správy.


Matovič nevie posúdiť skutky, z ktorých bol Lučanský obvinený. Podotkol, že to zrejme nikto nevyšetrí a dnes by sa za tým patrila urobiť bodka. „Jeho obvinenie a následná väzba boli pre mňa prekvapením, ale plne som dôveroval a dôverujem elitným vyšetrovateľom, dozorujúcej prokuratúre a súdu,“ uviedol.

Predseda vlády v súvislosti s udalosťou považuje za správne, že sa dnes 30. decembra, vzdal funkcie dlhoročný generálny riaditeľ Zboru väzenskej a justičnej správy Milan Ivan.


Zdroj: Webnoviny.sk - Matovič: Obvinenie Lučanského a následná jeho väzba boli pre mňa prekvapením © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Britská vláda pre nákazlivejší variant koronavírusu rozšírila najprísnejšie obmedzenia
<< predchádzajúci článok
Švajčiarsky regulačný úrad pre lieky Swissmedic potvrdil správy, že v krajine zomrela 91-ročná osoba päť dní po zaočkovaní vakcínou proti ochoreniu COVID-19.

Matovič: Obvinenie Lučanského a následná jeho väzba boli pre mňa prekvapením - diskusné fórum čitateľov