10. augusta 2010

Memoriál Ivana Hlinku: Slováci nestačili na Švédov

Mladí slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali vo svojom druhom zápase na Memoriáli Ivana Hlinku hráčov do 18 rokov s rovesníkmi zo Švédska vysoko 3:7. Po úvodnej bezgólovej tretine a ...

hokej Foto: SITA PIEŠŤANY 10. augusta (WEBNOVINY) - Mladí slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali vo svojom druhom zápase na Memoriáli Ivana Hlinku hráčov do 18 rokov s rovesníkmi zo Švédska vysoko 3:7. Po úvodnej bezgólovej tretine a vyrovnanej druhej časti rozhodli Švédi o svojom triumfe v poslednej tretine. Slováci nastúpia vo svojom treťom zápase v stredu 11. augusta o 17.30 proti rovesníkom z Kanady.

B-skupina (Piešťany):

Slovensko "18" - Švédsko "18" 3:7 (0:0, 2:3, 1:4)
Góly: 24. Bajaník, 38. T. Mikúš, 54. Lamper - 28. a 50. Aberg, 22. Bengtsson, 37. Fröberg, 45. Nermark, 46. Zibanejad, 56. Arvidsson
Vylúčení: 7:6 na 2 min, presilovky: 1:3, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Konc, Lokšík - Stano, Novák, 252 divákov

DOSTIHY: Overdose v nedeľu v Budapešti
HOKEJ: V Nitre vydarená charitatívna exhibícia