04. januára 2009

Meszároš s tržnou ranou na tvári po Babchukovej strele

Hokejový obranca Andrej Meszároš z Tampy Bay nedohral sobotňajší zápas NHL doma proti Caroline (2:3), keď ho v poslednej minúte druhej tretiny trafila do tváre strela Antona Babchuka. Meszároš do tohto ...

TAMPA 4. januára (WEBNOVINY) - Hokejový obranca Andrej Meszároš z Tampy Bay nedohral sobotňajší zápas NHL doma proti Caroline (2:3), keď ho v poslednej minúte druhej tretiny trafila do tváre strela Antona Babchuka. Meszároš do tohto momentu strávil na ľade vyše 15 minút, na súperovu bránku vyslal 2 strely a zaznamenal aj 2 trestné minúty. Do tretej tretiny už Meszároš nezasiahol. Podľa denníka Tampa Tribune museli rodákovi z Považskej Bystrice ranu okolo nosa zašívať a jeho štart v nedeľňajšom zápase v Atlante je neistý. Pre Lightning by to bola ďalšia veľká rana, v sobotu chýbali v defenzíve Lukáš Krajíček, Paul Ranger a Jamie Heward. "Je to veľmi náročné, lebo v tejto lige sú obrancovia veľmi dôležití," povzdychol si tréner Lightning Rick Tocchet. SITA