20. augusta 2009

MFK Košice po 1. polčase remizujú s AS Rím 1:1

Stav štvrtkového prvého stretnutia play-off Európskej ligy UEFA 2009/10 medzi domácim tímom MFK Košice a futbalistami AS Rím je po prvom polčase nerozhodný 1:1. Skóre duelu otvoril už v 5. min srbský ...

KOŠICE 20. augusta (WEBNOVINY) - Stav štvrtkového prvého stretnutia play-off Európskej ligy UEFA 2009/10 medzi domácim tímom MFK Košice a futbalistami AS Rím je po prvom polčase nerozhodný 1:1. Skóre duelu otvoril už v 5. min srbský legionár v drese MFK Marko Milinkovič, na druhej strane bol po faule Kišša na Meneza v pokutovom území v 38. min úspešný z bieleho bodu Francesco Totti. Taliani boli v úvodnej štvrtine dvojsúboja aktívnejší, ale množstvu ich streleckých pokusov chýbala presnosť. Košičania niekoľkokrát pohrozili najmä rýchlymi kontrami, ale ujala sa len

MFK Košice - AS Rím 1:1 po I. polčase
Góly: 5. Milinkovič - 38. Totti (z pok. kopu), ŽK: 27. De Rossi (AS Rím), rozhodujú: Rasmussen - Wulff, Hog (všetci Dán.)

Zostavy

Košice: Schreng - S. Kišš, Bašista, Kaminský, Juhar - Dobias, R. Cicman - Viazanko, Škutka, Milinkovič - J. Novák

AS Rím: Artur - J. A. Riise, Mexés, Andreolli, Motta - D. Pizzarro, De Rossi - Cerci, Brighi, Menez - Totti