Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

14. júla 2009

Michael nebol pripravený na comeback, tvrdí jeho otecMichael Jackson by nebol schopný odohrať 50 comebackových koncertov v londýnskej O2 arene. Uviedol to jeho otec v rozhovore pre ABC News. Joe Jackson si myslí, že jeho syn by nedokončil celé turné. ...Zdieľať
BRATISLAVA 14. júla (WEBNOVINY) - Michael Jackson by nebol schopný odohrať 50 comebackových koncertov v londýnskej O2 arene. Uviedol to jeho otec v rozhovore pre ABC News. Joe Jackson si myslí, že jeho syn by nedokončil celé turné. "Michael súhlasil len s desiatimi šou. Potom prišli a pridali všetky ostatné," uviedol Jackson. "Obával som sa o jeho zdravie," povedal o synovi, ktorý zomrel 25. júna po zlyhaní srdca. Príčina jeho smrti zatiaľ nie je známa, určia ju až výsledky toxikologických testov. Tie by mali byť známe už tento týždeň. Vyšetrovatelia chcú zistiť, či Kráľ popu skutočne užíval veľké množstvo liekov na predpis. Objavili sa informácie, že v Jacksonovom dome sa našli anestetiká používané v nemocniciach pred operačnými zákrokmi.


O zlom zdravotnom stave Michaela Jacksona hovoril pre ABC News aj jeho finančný poradca Leonard Rowe. Podľa jeho slov sú správy o spevákovej dobrej kondícii "úplne nepravdivé". "Michael Jackson nebol pripravený. Nebol v poriadku. Ako môžete nazvať hmotnosť okolo 110 až 115 libier (50 až 52 kilogramov) v poriadku. Okrem toho mi Michael povedal, že nikdy nechcel robiť 50 šou, ale len desať," potvrdil slová Jacksonovho otca Rowe. Podľa šéfa organizátorskej spoločnosti AEG Live Randyho Phillipsa nápad odohrať 50 koncertov prišiel od Jacksona. Pôvodne mal odohrať 31 šou, ale neskôr sa údajne rozhodol tento počet zvýšiť. Phillips už predtým uviedol, že Jackson bol pred koncertmi vo "fantastickej" kondícii.

V pondelok, keď sa mal konať prvý zo série comebackových koncertov, sa pred londýnskou O2 arenou stretli fanúšikovia a fanúšičky, aby vzdali hold Kráľovi popu. Niektorí ľudia tancovali, iní písali odkazy, niesli sviečky a pozerali Jacksonove fotografie premietané na veľkú obrazovku. Napriek tomu, že koncerty sa neuskutočnia, stále sa na nich dá zarobiť. Predajcovia ponúkajú na internete i v kamenných obchodoch tričká s názvom Jacksonovho comebackového turné This Is It. V ponuke sú aj čiapky, slnečné okuliare, spony na opasky a šálky.

SITA_AP_AFP

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Jacksonova dcéra Paris píše každý deň otcovi listy (14. 7. 2009)
 Náklady na rozlúčku s Jacksonom rozdeľujú Kaliforniu (12. 7. 2009)
 Jacksona podľa jeho sestry La Toye zavraždili (12. 7. 2009)
 Tisícky fanúšikov vzdali hold Kráľovi popu v jeho rodnom meste (11. 7. 2009)
 Michael Jackson dočasne odpočíva v krypte Berryho Gordyho (10. 7. 2009)
 Rozlúčka s Jacksonom stála Los Angeles 1,4 milióna dolárov (9. 7. 2009)
 Poslednú rozlúčku s Jacksonom sledovalo 31,1 milióna Američanov (9. 7. 2009)
 Miesto posledného Jacksonovho odpočinku stále nie je známe (8. 7. 2009)nasledujúci článok >>
V Dome umenia v Bratislave prebieha výstava Súčasné chorvátske sochárstvo
<< predchádzajúci článok
Siedmy ročník Masters Of Rock bol najpokojnejší, tvrdí polícia