Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

07. júna 2010

Michal Kaščák o Pohode na Voices Live 14Nezisková organizácia Voices priniesla koncom mája ďalšie úspešné pokračovanie svojho multižánrového večera Voices Live. Do bratislavského divadla Heineken ...Zdieľať
michal kascak Michal Kaščák

Foto: Voices, n.o.
BRATISLAVA 7. júna (WBN/PR) - Nezisková organizácia Voices priniesla koncom mája ďalšie úspešné pokračovanie svojho multižánrového večera Voices Live. Do bratislavského divadla Heineken Tower Stage 27. mája 2010 prišiel aj Michal Kaščák, ktorý poinformoval o novinkách na tohtoročnej už štrnástej Bažant Pohode.Hosťom bola skupina Vetroplach, ktorá zahrala skladbu roka 2009 Ty mi budeš rozumieť (Radio_Head Awards) v netradičnej akustickej verzii. Ďalším hudobným hosťom bol Toni Granko, ktorý predstavil svoje originálne beztextové pesničky zo svojho debutového albumu Ľudia diaľok blízkych myslí.

Prípravu a proces tvorby prvého ročníka multižánrového festivalu Easthetic priblížil jeho organizátor Adam Marčan. Festival prináša kvalitný program na východné Slovensko a koná sa na Zemplínskej Šírave.

So zážitkami z bratislavskej ZOO a dovolenky v Egypte v podobe Stand-up comedy divákov zabavil šéfdramaturg TV JOJ Ivan Huljak. V dvojhodinovom moderovanom programe Voices predstavila tiež premiéru filmu o terénnej sociálnej práci klubu Kaspian v Petržalke, ktorý vznikol v spolupráci s dokumentaristkou Vierou Čákanyovou. Viac o význame a činnosti Kaspianu porozprávala Zuzka Hollá. Harm-reduction aktivity OZ Odyseus predstavila koordinátorka programe Sex/Drogy Mária Balážová a krátkou čítačkou Andy Gajdošová z Voices priblížila knihu Prvá smrť v rodine od Ivany Dobrakovovej.

Voices Live vysielala v priamom prenose multimediálna televízia MeToo.sk, záznam celého programu je na http://www.metoo.sk/tvstream/play/539. Krátke videá z podujatí si môžete pozrieť na www.voices.sk/videa_z_voices_live.

Pätnáste vydanie Voices Live sa uskutoční v stredu 23. júna 2010 o 19:00 h. v divadle Heineken Tower Stage v Bratislave. Viac informácií nájdete na voices.sk.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Objavili pohrebisko rímskych gladiátorov
<< predchádzajúci článok
Video: Sandra Bullock sa bozkávala s Scarlett Johansson na MTV Movie Awards

Michal Kaščák o Pohode na Voices Live 14 - diskusné fórum čitateľov