Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

17. októbra 2020

Ministerstvo vnútra zháňa ochranné pomôcky, na respirátory či rukavice plánuje minúť tisíce eurMinisterstvo vnútra vyhlásilo verejné obstarávanie na zabezpečenie viacerých druhov ochranných pomôcok. Ako sa uvádza v oznámení ...Zdieľať
img_4585 676x451 17.10.2020 (Webnoviny.sk) - Ministerstvo vnútra vyhlásilo verejné obstarávanie na zabezpečenie viacerých druhov ochranných pomôcok. Ako sa uvádza v oznámení na internetovej stránke Úradu pre verejné obstarávanie, náklady na zabezpečenie vybavenia odhadujú na 14 698 140 eur bez DPH.


„Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme je dodávka predovšetkým špeciálnych ochranných prostriedkov, ktoré sú bežne dostupné na trhu,“ uvádza rezort.

Konkrétne má ministerstvo v úmysle zabezpečiť napríklad respirátory FFP2 a FFP3, a to vo verziách s ventilom aj bez ventilu, jednorazové rúška, nitrilové ako aj latexové rukavice, ochranné okuliare, návleky na obuv alebo napríklad protibiologické overaly.

„Objem konkrétnych zákaziek zadávaných v rámci dynamického nákupného systému verejný obstarávateľ predpokladá od jednotiek až po tisíce jednotiek v konkrétnej zadávanej zákazke v rámci dynamického nákupného systému. Tovar bude dodávaný v rozsahu a v závislosti od potrieb verejného obstarávateľa,“ konštatuje ministerstvo vnútra.

Záujemcovia o dodanie vybavenia môžu rezortu predkladať ponuky do 12. novembra. Kritériom vyhodnocovania ponúk má byť najvýhodnejšia cena.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ministerstvo vnútra zháňa ochranné pomôcky, na respirátory či rukavice plánuje minúť tisíce eur © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ministerstvo vnútra pripravuje poľnú nemocnicu, izolovať by mohla stovky infikovaných
<< predchádzajúci článok
Sobota bude zamračená s dažďom a prehánkami, pre vysokú hladinu riek stále platia výstrahy

Ministerstvo vnútra zháňa ochranné pomôcky, na respirátory či rukavice plánuje minúť tisíce eur - diskusné fórum čitateľov