Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

12. septembra 2021

Ministerstvo zahraničia varuje Slovákov vo Vietname, krajinu zasiahne tropická búrkaRezort diplomacie varuje Slovákov vo Vietname pred tropickou búrkou Conson, ktorá zasiahne územie severnej a centrálnej časti krajiny v dňoch 12. a 13. septembra.Zdieľať
aptopix_philippines_storm_44871 0ad3024f8f9047be9b108900ded1c86e 676x422 12.9.2021 (Webnoviny.sk) - Rezort diplomacie varuje Slovákov vo Vietname pred tropickou búrkou Conson, ktorá zasiahne územie severnej a centrálnej časti krajiny v dňoch 12. a 13. septembra. Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR o tom informuje na svojej webovej stránke.


Podľa informácií Národného hydrometeorologického centra Vietnamu bude búrka sprevádzaná silnými dažďami, záplavami a zosuvmi pôdy, ktoré môžu viesť až k narušeniu miestnej infraštruktúry. „Občanom SR nachádzajúcim sa vo Vietname odporúčame riadiť sa pokynmi miestnych zložiek krízového manažmentu, polície a záchranných zložiek,“ informuje rezort diplomacie.

Občania SR, ktorí by sa dostali do problémov, môžu v prípade núdze kontaktovať Veľvyslanectvo SR v Hanoji na núdzovej telefónnej linke +84/904 988 554, alebo konzulárny úrad SR vedený honorárnym konzulárnym úradníkom v Hočiminovom meste na čísle +84/168 618 7777.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ministerstvo zahraničia varuje Slovákov vo Vietname, krajinu zasiahne tropická búrka © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V prípade otvárania koaličnej zmluvy sú všetky scenáre možné, o kresle Kolíkovej má rozhodnúť rada
<< predchádzajúci článok
Pápež František posvätí zvony pre Domašu, ale aj základný kameň plánovanej kaplnky

Ministerstvo zahraničia varuje Slovákov vo Vietname, krajinu zasiahne tropická búrka - diskusné fórum čitateľov