Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. novembra 2020

Mladý vodič uháňal rýchlosťou 201 kilometrov za hodinu, policajti mu vyrubili mastnú pokutuTrenčianski diaľniční policajti namerali v katastri obce Horná Streda v okrese Nové Mesto nad Váhom 19-ročnému vodičovi rýchlosť 201 km/h. Ako informuje polícia na sociálnej sieti, vodič ...Zdieľať
thinkstockphotos 689809008 676x449 21.11.2020 (Webnoviny.sk) - Trenčianski diaľniční policajti namerali v katastri obce Horná Streda v okrese Nové Mesto nad Váhom 19-ročnému vodičovi rýchlosť 201 km/h.


Ako informuje polícia na sociálnej sieti, vodič prekročil maximálnu povolenú rýchlosť v danom úseku o 71 km/h. V tejto súvislosti mu bola udelená pokuta 800 eur.

„Opakovane upozorňujeme motoristov, že v kontrolách merania rýchlosti jazdy budeme aj naďalej pokračovať na celom území Trenčianskeho kraja. Štatistiky dopravnej nehodovosti jasne ukazujú, že rýchlosť jazdy patrí medzi jednu z najčastejších príčin zavinenia dopravných nehôd,“ avizovala polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Mladý vodič uháňal rýchlosťou 201 kilometrov za hodinu, policajti mu vyrubili mastnú pokutu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Británia podpísala predbežnú dohodu s Kanadou, chce si zabezpečiť obchodné vzťahy po vystúpení z EÚ
<< predchádzajúci článok
Na štvrtom kole plošného testovania sa v sobotu k 12. hodine zúčastnilo 31 548 ľudí.

Mladý vodič uháňal rýchlosťou 201 kilometrov za hodinu, policajti mu vyrubili mastnú pokutu - diskusné fórum čitateľov