Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

25. mája 2012

Na letnom festivale Žákovic Open zaspieva Jana KirschnerNa letnom hudobnom festivale Žákovic Open, ktorý sa bude konať 27. a 28. júla v Trenčianskych Bohuslaviciach, vystúpi speváčka Jana Kirschner. Agentúru SITA o tom informovala PR manažérka ...Zdieľať
jana kirschner BRATISLAVA 25. mája (WEBNOVINY) - Na letnom hudobnom festivale Žákovic Open, ktorý sa bude konať 27. a 28. júla v Trenčianskych Bohuslaviciach, vystúpi speváčka Jana Kirschner.


Agentúru SITA o tom informovala PR manažérka 12. ročníka festivalu Maca Schmidtová. "Zhodou okolností sme kamaráti s Jankou, aj s členmi jej kapely. Myslím, že sa u nás predtým dobre cítili. A tak som zavolal Jožkovi Šebovi a spýtal sa, či by Janka neprišla. Dal s ňou drobnú konzultáciu a povedali, že by veľmi radi prišli, lebo majú festival radi a veľa im hovorí,“ povedal riaditeľ festivalu Tomáš "Yxo" Dohňanský, inak basgitarista skupiny Hex.

Okrem nej sú už potvrdené aj vystúpenia kapiel Hex, Vidiek, Polemic, Chiki Liki tu-a, Slobodná Európa, Cellmates, Čad, Cpt. Slice i speváka Petra Lipu, ktorý nedávno vydal nový štúdiový album 68 (2012). Na podujatí sa opäť predstaví aj bratislavská kapela Para. "Hovoríme o festivale, že má takú rodinnú atmosféru a do tej dedinky, kde sa koná, táto atmosféra patrí. K rodine patria priatelia a kapela Para, ktorá tento rok bude hrať, to sú naši veľkí kamaráti.

Ich koncerty na Žákovici sú vždy perfektné,“ poznamenal Yxo. Line-up podujatia je už takmer kompletný. Podľa organizátorov je však možné, že k hudobným vystúpeniam po novom pribudne aj divadlo a besedy.
Permanentky na Žákovic Open sa v súčasnosti predávajú za 18 eur. Od júna až do začiatku festivalu bude stáť dvojdňová vstupenka 20 eur, na mieste to bude 25 eur.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Aerosmith vydajú nový album, na pultoch bude v auguste
<< predchádzajúci článok
Vesmírna revolúcia pokračuje, súkromná loď sa spojila s ISS

Na letnom festivale Žákovic Open zaspieva Jana Kirschner - diskusné fórum čitateľov