Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

16. februára 2015

Na Rock for People príde aj kanadská kapela Three Days GraceNa český festival Rock for People, ktorý sa bude konať ...Zdieľať
three days grace Do Hradca Králové prídu tento rok aj Faith No More, Limp Bizkit, Bastille, Hollywood Undead, Asking Alexandria, Red Fang, Dead by April a Northlane.BRATISLAVA 16. februára (WEBNOVINY) - Na český festival Rock for People, ktorý sa bude konať od 4. do 6. júna v Hradci Králové, zavíta aj kanadská rocková kapela Three Days Grace. Formácia sa návštevníkom a návštevníčkam predstaví v piatok 5. júna.


Do Hradca Králové prídu tento rok aj Faith No More, Limp Bizkit, Bastille, Hollywood Undead, Asking Alexandria, Red Fang, Dead by April a Northlane. Festival sa bude konať aj v Plzni pod názvom Rock for People Europe, a to od 3. do 5. júla ako súčasť projektu Plzeň 2015 - Európske hlavné mesto kultúry.

Účasť na tomto podujatí už potvrdili Parov Stelar, Guano Apes, Bottled in England, De Staat, Gomad! & Monster, JoyCut, The Inspector Cluzo, Movits! a The Ting Tings. Vstupenky na podujatie sa dajú zakúpiť na webstránke www.ticketsforpeople.cz.

Video: Three Days Grace - I Hate Everything About You


Three Days Grace vznikli v kanadskom meste Norwood v roku 1992, pričom až do rozpadu v roku 1995 vystupovali pod názvom Groundswell. Na scénu sa vrátili v roku 1997 už ako Three Days Grace. Na konte majú albumy Three Days Grace (2003), One-X (2006), Life Starts Now (2009) a Transit of Venus (2012). Tento rok v marci by im mala vyjsť štúdiovka s názvom Human.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vychádza preklad ďalšieho detektívneho románu J. K. Rowling
<< predchádzajúci článok
Chiki liki tu-a zverejnili videoklip k piesni Milenka