Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

19. novembra 2009

Na Slávikovi sa predstaví viac než 95 účinkujúcichV Bratislavskom PKO sa v sobotu 28. novembra o 20:00 uskutoční slávnostné vyhlásenie výsledkov ankety o najobľúbenejších interpretov slovenskej populárnej hudby Slávik 2009. Divákom sa predstaví ...Zdieľať
BRATISLAVA 19. novembra (WEBNOVINY) - V Bratislavskom PKO sa v sobotu 28. novembra o 20:00 uskutoční slávnostné vyhlásenie výsledkov ankety o najobľúbenejších interpretov slovenskej populárnej hudby Slávik 2009. Divákom sa predstaví viac ako 95 účinkujúcich a budú môcť vidieť jedinečné hudobné čísla, ktoré sú pripravené špeciálne na túto príležitosť.


Akciu bude moderovať Juran Mokrý spoločne so Zuzanou Šebovou. V galaprograme sa predstavia osobnosti ako Richard Müller, Zuzana Smatanová, Tina, Rytmus, skupina Panama, finalisti SuperStar, Jana Kirschner, No Name, Chinaski, Samo Tomeček, Zlatica Puškárová, Filip Tůma, Ivana Surovcová, Anita Soul, Vašo Patejdl, Jožo Ráž, Jozef Bednárik, Vilo Rozboril, Dano Dangl, Lucia Šipošová, Romana Škamlová, Adela Banášová, Miro Žbirka a mnohí ďalší. V predaji sú už len posledné lístky na státie v sieti Ticketportal, no celé slávnostné vyhlásenie výsledkov bude možné sledovať aj v priamom prenose televízie Markíza.

Anketa Slávik 2009 sa vyhlasuje v troch hlavných kategóriách: spevák, speváčka a skupina. Okrem toho budú ocenení aj Skokan roka, Objav roka a Rádioslávik pre najvysielanejšieho domáceho interpreta. Aj v tomto ročníku vyhlásil denník Nový Čas anketu o Hit roka 2009. Výsledky v hlavných kategóriách budú aj v tomto roku zverejnené až počas slávnostného galaprogramu.

Agentúru SITA o tom informoval Martin Šesták z Produkčného domu Forza.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Kirschner a Müller majú po rokoch opäť nomináciu na Slávika (18. 11. 2009)
 Hlasovanie o Zlatého Slávika 2009 sa v stredu končí (9. 11. 2009)
 Moderátorom Slávika bude Juraj Mokrý (3. 11. 2009)
 Na Slávikovi si to rozdáme s Chinaski, sľubujú No Name (2. 11. 2009)nasledujúci článok >>
Najvplyvnejšími momentmi internetu sú aj sociálne siete
<< predchádzajúci článok
Dara Rolins zákon neporušila, ona sa viezla, povedal Raši

Na Slávikovi sa predstaví viac než 95 účinkujúcich - diskusné fórum čitateľov