Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. mája 2006

Nádej ponúka 500 korún voličom, ktorí sa zapoja do jej kampanePolitická strana Nádej ponúka voličom, ktorí sa zapoja do jej kampane 500 korún. Nádej dnes vložila do denníka Nový Čas ponuku, podľa ktorej každý za aktívnu účasť na kampani dostane honorár 500 ...Zdieľať

BRATISLAVA 3. mája (WN/SITA) - Politická strana Nádej ponúka voličom, ktorí sa zapoja do jej kampane 500 korún. Nádej dnes vložila do denníka Nový Čas ponuku, podľa ktorej každý za aktívnu účasť na kampani dostane honorár 500 korún. Prvých 100 korún dostane záujemca ihneď pri zaslaní zmluvy spolu s propagačnými materiálmi. Zvyšných 400 korún Nádej vyplatí, ak sa dostane do parlamentu, zo štátneho príspevku.

Sociológ Pavel Haulík označil aktivitu Nádeje za politickú prácu nepolitickými prostriedkami a hlbokým podcenením slovenského voliča. "Slovenský volič nebude hlasovať za 100 korún. Nádej sa týmto sama diskvalifikuje," povedal dnes pre agentúru SITA Haulík. Podľa neho táto iniciatíva nemá šancu na úspech. "Ponúkajú málo, aby to bolo úspešné," povedal. Zároveň dodal, že táto aktivita je pod úroveň aj miernych etických kritérií.

FOTO:SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V bratislavských nemocniciach pohotovosť zabezpečená
<< predchádzajúci článok
Vyjadrenia Radičovej prelomom vo vzťahoch SDKÚ-DS a ĽS-HZDS

Nádej ponúka 500 korún voličom, ktorí sa zapoja do jej kampane - diskusné fórum čitateľov

Doteraz...3.5. 15:44:21