Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Nahraďte bežné rifle s tými dizajnovýmiRifle sú absolútnou stálicou šatníkov a neodmysliteľnou súčasťou našich outfitov.Zdieľať
Nahraďte bežné rifle s tými dizajnovými

Pôvodne pracovný odev prešiel revolúciou a z riflí sa stala univerzálna klasika, za ktorú vďačíme mnohí.

Každý z nás má aspoň jedny. A keď si okolnosti vyžadujú ich náhradu, nečakáme a často tak robíme ihneď. Rifle sú našou prvou voľbou a siahame po nich automaticky. Takmer vždy tvoria základ nášho outfitu a práve s nimi kombinujeme zvyšok oblečenia. A v pánskom šatníku ide o absolútnu samozrejmosť. Skúšali ste sa ale obzrieť po modernejšej verzii a upgradli tie vaše rifle na vyšší level?

Diery sú aj naďalej trendy

Džínsy s roztrhaným efektom, známe aj ako Ripped jeans, sú moderným kúskom a práve s takým rozhodne krok vedľa neurobíte. Populárne sú najmä u mladej generácie a perfektne sa hodia k úplne klasickému tričku a bežným teniskám.

Neexistujú len modré rifle

Pri rifliach si každý z nás predstaví najmä tie v modrom odtieni. No existujú aj viaceré farebné prevedenia, po ktorých by ste sa mali poobzerať. Sivé alebo tie šedé sú ideálnou voľbou na viacero príležitostí a perfektne nahradia modrú klasiku. Rifle v bielom alebo svetlomodrom odtieni zase vyniknú v letnom období. Pri čiernych platí zase pravidlo, že kedykoľvek si ich oblečiete, absolútne nič s nimi nepokazíte.

Značka kvality a pohodlia

Pokiaľ hľadáte univerzálne rifle, s ktorými budete spokojní po dlhé roky, hľadať by ste mali najmä tie značkové. Takáto investícia sa vám vyplatí, oceníte nielen záruku kvality ale aj dizajnové spracovanie. Viacero riflí svetových značiek nájdete aj na e-shope s oblečením Ermaan.

Žiadneho muža nikdy nebolo nutné na rifle nahovárať. Každý totiž siahne po nich úplne automaticky a bez okolkov ich zaradí do viacerých outfitov. Takáto stálica tak pánsky šatník určite neopustí a rifle s nami ešte nejakú dobu pobudnú.

Zdroj obrázka:

Viorel Sima / Shutterstock.com

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Auto sa zrútilo zo šesťposchodového parkoviska priamo na reštauráciu, dve osoby stihli vyskočiť (video)
<< predchádzajúci článok
Parlamentné voľby 2020: Volebná infolinka

Nahraďte bežné rifle s tými dizajnovými - diskusné fórum čitateľov