Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

14. júna 2011

Najstarší rockový festival už tento piatokNajstarší oravský hudobný festival – Rockový Záber otvorí svoje brány po štrnásty krát už tento piatok 17. júna v nových priestoroch campu Tília na Dolnokubínčanmi známom Gäceli. Organizátori ...Zdieľať
rockovy zaber festival na orave plaga BRATISLAVA 14. júna (WBN/PR) - Najstarší oravský hudobný festival – Rockový Záber otvorí svoje brány po štrnásty krát už tento piatok 17. júna v nových priestoroch campu Tília na Dolnokubínčanmi známom Gäceli. Organizátori už dávnejšie avizovali dva dni plné kvalitnej muziky, ktorá snáď zaujme nielen domácich, ale aj cezpoľných fanúšikov. Počas nich sa predstavia kapely: Gladiator, Metalinda, Helenine Oči, nemeckí Snovonne, poľskí Chainsaw a mnoho ďalších.


Pre nenásytných bude po hlavnom programe pokračovať kvalitná rocková diskotéka až do skorých ranných hodín. Okrem hudby je v areály pripravené Centrum zábavy v kooperácii s miestnym akvaparkom. Štrnásty diel Rockového Záberu ponúkne ako vždy zmes komerčnej a undergroundovej tvorby, pre ktorú sa toto podujatie určite oplatí prísť zmapovať.

Kde: Camp Tília Gäcel – Dolný Kubín

Kedy: 17-18.6.2011 (tento piatok a sobotu)

Za koľko: 12 € predpredaj cez Ticketportal popr. lokálne; 15 € na mieste

Vystúpia: Konflikt, Gladiator, Metalinda, Helenine oči, Snovonne (D), Chainsaw (PL), AYA, Brainscan, Arzén, Deep Sense, Zoči voči, Oravia – Deep Purple revival, Golf, Borra, The Lampions, Astacus, Stret a ďalší.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke festivalu www.rockovyzaber.sk alebo na facebooku www.facebook.com/rockovy.zaber

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Facebook stratil šesť miliónov amerických používateľov
<< predchádzajúci článok
Tančiareň opäť v klube Propaganda