Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. októbra 2020

NAKA vykonala veľkú protidrogovú raziu, výsledkom akcie „Cisár“ je dvanásť zadržaných osôb (foto)Dvanásť zadržaných osôb je výsledkom rozsiahlej protidrogovej razie Národnej kriminálnej agentúru (NAKA), ktorá sa vo ...Zdieľať
naka narodna kriminalna agentura 676x451 23.10.2020 (Webnoviny.sk) - Dvanásť zadržaných osôb je výsledkom rozsiahlej protidrogovej razie Národnej kriminálnej agentúru (NAKA), ktorá sa vo štvrtok 22. októbra uskutočnila na viacerých miestach západného a stredného Slovenska.


Ako informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka, akcia s názvom "Cisár" prebehla na území Bratislavského, Nitrianskeho a Žilinského kraja. Zasahovalo pri nej takmer 200 policajtov z rôznych útvarov a zaistili štyri kilogramy bielej kryštalickej látky, 37 kusov zelenej rastliny a sušiny marihuany.

V rukách polície skončili aj komponenty na výrobu drog a značná finančná hotovosť. Aktuálne zaistený materiál skúmajú kriminalistickí experti v policajnom laboratóriu. Viac informácií polícia poskytne, keď budú známe výsledky skúmania a po vykonaní procesných úkonov, ktoré naďalej prebiehajú.


Zdroj: Webnoviny.sk - NAKA vykonala veľkú protidrogovú raziu, výsledkom akcie „Cisár“ je dvanásť zadržaných osôb (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nedostatok komponentov zasiahol žilinskú Kiu najvýraznejšie, spoločnosť ruší nočné zmeny
<< predchádzajúci článok
Zákaz vychádzania platí aj pre súdne pojednávania, ministerstvo ich odporúča zrušiť či odročiť

NAKA vykonala veľkú protidrogovú raziu, výsledkom akcie „Cisár“ je dvanásť zadržaných osôb (foto) - diskusné fórum čitateľov