07. januára 2019

NHL: Arizona v zostave s Pánikom rozdrvila New York Rangers

Na archívnej snímke Richard Pánik.

Na archívnej snímke Richard Pánik. Foto: TASR/AP
New York 7. januára (TASR) - Hokejisti Arizony v zostave s Richardom Pánikom zvíťazili v noci na pondelok v zámorskej NHL nad New Yorkom Rangers 5:0. Slovenský útočník strávil na ľade takmer 17 minút a na bránku súpera vyslal dve strely. Gólman domáceho tímu Darcy Kuemper vykryl všetkých 23 striel "jazdcov", Conor Garland prispel k triumfu Coyotes dvomi gólmi.

Hráči Ottawy Senators prehrali s Carolinou Hurricanes tesne 4:5. Víťazný gól strelil v 48. minúte Justin Williams. Pre "senátorov" to bola už ôsma prehra za sebou a figurujú na chvoste celej súťaže. V drese domácich odohral slovenský obranca Christián Jaroš 18:41 minúty a do štatistík si pripísal dve strely na bránku, dva bloky a jeden hit.

Výsledky:

Arizona - New York Rangers 5:0, Ottawa - Carolina 4:5, Vegas - New Jersey 3:2, Detroit - Washington 2:3, Winnipeg - Dallas 5:1, Anaheim - Edmonton 2:4, Pittsburgh - Chicago 2:4