02. mája 2011

NHL: San Jose i Tampa Bay už s náskokom 2:0

V nedeľňajších druhých zápasoch semifinále play-off konferencií zámorskej hokejovej NHL zhodne slávili ...

bez nazvu Kapitán Tampy Vincent Lecavalier a Martin St. Louis oslavujú gól v sieti Washingtonu. Foto: SITA/APNEW YORK 2. mája (WEBNOVINY) - V nedeľňajších druhých zápasoch semifinále play-off konferencií zámorskej hokejovej NHL zhodne slávili úspech mužstvá, ktoré sa v sériách hraných na 4 víťazstvá presadili aj v úvodných dueloch.

Na západe si San Jose poradilo s Detroitom na vlastnom ľade rovnako ako na úvod 2:1 (v piatkovom prípade to však bolo až po predĺžení) a na východe Tampa Bay triumfovala vo Washingtone 3:2 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil Vincent Lecavalier, ktorý v prvej tretine v presilovke aj otváral skóre.

Nedeľa - výsledky - 2. kolo play-off zámorskej hokejovej NHL, resp. semifinále konferencií (hrá sa na 4 víťazstvá):