25. septembra 2014

Obranca Malagy Weligton tvrdí, že Messi ho vulgárne urazil

Lionelovi Messimu sa v zápase Malagou nedarilo. V prvom polčase zahodil dve dobré šance a v druhom sa z trávnika herne vytratil. Foto: TASR/AP
Malaga 25. septembra (TASR) - Futbalový obranca FC Malaga Weligton vyhlásil, že kanonier FC Barcelony Lionel Messi ho vulgárne urazil počas stredajšieho ligového zápasu (0:0).

Konflikt medzi dvojicou hráčov sa odohral v druhom polčase stretnutia, Weligton chytil Argentínčana pod krk a ten následne skončil na zemi. Tridsaťpäťročný obranca tvrdí, že celej situácii predchádzali hrubé urážky. "Messiho som schytil v tvárou v tvár, pretože ma nazval 'sukin syn'," citoval portál eurosport.com Weligtona.

Malaga aj Barcelona si po stredajšom dueli podelili body za bezgólovú remízu. "Barca" síce stratila prvé body, ale v novom ročníku súťaže stále neinkasovala jediný gól. V tabuľke Primera Division sa