Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

19. marca 2011

Oklamčák má vlastnú hymnu aj vodkuZnámy slovenský odborník na krásu Jozef Oklamčák oslávil svoje meniny vo veľkom štýle. Už po druhý raz pripravil nielen pre ...Zdieľať
miss slovensko 2011 Riaditeľ agentúry Oklamčák Production Jozef Oklamčák.Foto: Tibor GéciBRATISLAVA 19. marca (WEBNOVINY) – Známy slovenský odborník na krásu Jozef Oklamčák oslávil svoje meniny vo veľkom štýle. Už po druhý raz pripravil nielen pre seba, ale aj pre ďalších známych menovcov Jozefovskú párty. Pozvanie na piatkovú oslavu prijali okrem iných bývalý československý hokejový reprezentant Jozef Golonka či známy meteorológ Jozef Iľko, medzi hosťami nechýbali prvá Miss Československa Ivana Christová, módna návrhárka Lenka Hrošová, zablahoželať a zabaviť sa prišla aj žijúca režisérska legenda Juraj Jakubisko s manželkou Deanou.

Podujatie oficiálne odštartovala "Jozefovská hymna", ktorej producentom je práve riaditeľ agentúry Oklamčák Production, a to v podaní Petra Stašáka, Ptera Klimenta, Sylvie Klimentovej a Vladimíra Čečotu. Po slávnostnom otvorení nasledoval krst novej, špeciálnej "Jozefovskej vodky", tá sa od 1. mája dostane aj na pulty predajní. Alkoholický nápoj do života uviedla speváčka LeRa v spoločnosti krásnych dám Sabiny Ovarovej (Miss 7 kontinentov 2009), Vandy Galovej (Miss Europe 2010) a Zuzany Netušilovej (finalistka Mrs World 2009). V rámci bohatého programu sa o zábavu prítomných postarali napríklad Robo Halák, Pavol Drapák či bývalý Superstarista Robo Mikla.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Jacksonov otec tvrdí, že za smrťou jeho syna stálo viac ľudí
<< predchádzajúci článok
Vstupenky na Toto je hip hop sú od pondelka v predaji

Oklamčák má vlastnú hymnu aj vodku - diskusné fórum čitateľov

a čo má byť?19.3. 18:36:10