Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra    Vianoce

23. decembra 2009

Opatovskému už navarí kapustnicu manželkaSpevák, skladateľ a gitarista Robo Opatovský zažije tento rok prvé Vianoce v úlohe manžela. So svojou partnerkou Katkou, s ktorou sa oženil v máji tohto roku, budú sviatkovať doma pri krbe. ...Zdieľať
BRATISLAVA 23. decembra (WEBNOVINY) – Spevák, skladateľ a gitarista Robo Opatovský zažije tento rok prvé Vianoce v úlohe manžela. So svojou partnerkou Katkou, s ktorou sa oženil v máji tohto roku, budú sviatkovať doma pri krbe. "Katka bude variť a chce ma niečím prekvapiť, tak som zvedavý na druhé jedlo a múčnik. Určite ale nebude chýbať kapustnica," prezradil v rozhovore pre agentúru SITA. "Milujem kapustnicu od svojej mamy, a tá dala svoj recept Katke,“ dodal hudobník, ktorý bude mať na starosti upratovanie. "Budem vysávať a kúriť, aby som zachovával to teplo domova,“ povedal s úsmevom.


Podľa vlastných slov má Opatovský darčeky nakúpené už dávno. "Počúval som celý rok, čo moja manželka chce a to som memoroval,“ uviedol vzorný manžel, ktorý zatiaľ nie je otcom. „Bude to pohodový čas aj keď bez detičiek, ale tie veci sa určite rýchlo zmenia,“ uzavrel.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bugár berie Vianoce aj ako sviatok rodiny
<< predchádzajúci článok
Dzurinda má na Štedrý deň zaužívaný rituál

Opatovskému už navarí kapustnicu manželka - diskusné fórum čitateľov