07. novembra 2012

Orlando bolo blízko k ďalšiemu prekvapeniu

Basketbalisti Orlando Magic boli blízko k ďalšiemu prekvapeniu v NBA, tri štvrtiny utorňajšieho zápasu v Chicagu tesne vyhrávali, ale napokon na palubovke Bulls prehrali 93:99. Pre Magic to ...

nba CHICAGO 7. novembra (WEBNOVINY) - Basketbalisti Orlando Magic boli blízko k ďalšiemu prekvapeniu v NBA, tri štvrtiny utorňajšieho zápasu v Chicagu tesne vyhrávali, ale napokon na palubovke Bulls prehrali 93:99.

Pre Magic to bol prvý neúspech v sezóne. Bulls ťažili zo zlepšenia Luola Denga v druhom polčase, v ktorom dosiahol 15 zo svojich 23 bodov.

Bez výhry po štyroch odohraných zápasoch je stále Detroit, ktorý v utorok neuspel v Denveri (97:109). Domáci sa radovali z prvého plného bodového úspechu v sezóne.

Okrem Detroitu na prvé víťazstvo v sezóne ešte čaká Washington.